Skočiť na hlavný obsah

4+4-dverová šatníková skriňa s krátkymi dverami, zabudovanou lavicou a skriňami na obuv

#03 MINI 4 PLUS
Dostupnosť: Na objednávku

4-dverová šatňová skriňa s krátkymi dverami, so zabudovanou lavicou a skrinkami na obuv je ideálnym riešením do šatne. Ide o najpohodlnejšie riešenie, ktoré zabezpečí pohodlie a poriadok v šatni. Konštrukcia šatníkovej skrine je zváraná, vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. #03 MINI 4 PLUS štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania. Delené skrine sú obľúbenou voľbou našich zákazníkov, pretože ponúkajú dostatok úložného priestoru pre viac ľudí, pričom zaberajú málo miesta. Táto skrinka je iba 600 mm široká, a obsahuje 8 priehradiek pre 4 osoby. 

K základnej výbave tejto skrine patrí: tyč na ramienka, háčiky na vešanie šiat, vetracie otvory v hornej aj dolnej časti dverí, pohodlná lavica, skriňa na obuv so 4 priehradkami. Zabudovanú lavicu a skrinku na obuv treba zmontovať/ pripevniť k skrini. Odporúčame k tomuto produktu dokúpiť aj profesionálnu montáž, ktorú vykonávajú naši odborníci priamo na Vami určenom mieste.

Bočný kryt za skrinkou na topánky #16 COVER PLUS nie je súčasťou dodávky. Odporúčame si ho pridať ako príslušenstvo k objednávke, nakoľko dodáva na estetickom vzhľade skriniek. Bočné kryty nepotrebujete ku každej skrinke. Potrebujete len 1 na pravú a 1 na ľavú stranu celkovej zostavy. 

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
800 × 600 × 2 300 mm
Počet priehradiek
8
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Farba dosky
BEECH - Buk
Farba korpusu
RAL 7035 - Svetlošedá

4-dverová šatňová skriňa s krátkymi dverami, so zabudovanou lavicou a skrinkami na obuv je ideálnym riešením do šatne. Ide o najpohodlnejšie riešenie... Viac

Cena:
359,00 € bez DPH
(430,80 € s DPH)