Skočiť na hlavný obsah

1-dverová kovová šatníková skriňa

#02 STANDARD 1
Dostupnosť: Posledné kusy

Dvojdverová šatníková skriňa #02 STANDARD 1 je jedna z našich najpredávanejších šatníkových skríň, pretože je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má dlhé dvere, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Kovová skriňa v svetlosivej farbe má zváranú konštrukciu, je vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. Skriňa ponúka dostatočný priestor, pohodlne si do nej uložíte oblečenie, doplnky a iné osobné predmety. Vetracie otvory v hornej aj dolnej časti dverí zabezpečujú efektívne prúdenie vzduchu. #02 STANDARD 1 štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania. 

K základnej výbave tejto skrine patrí: odkladacia polica, tyč na ramienka, držiak na uterák, zrkadielko.

Tento produkt je zváraný, dodávame ho kompletne zostavený, vrátane dverí a Vami vybraných zámkov. Bez nutnosti montáže, pripravené na použitie.

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
500 × 300 × 1 800 mm
Šírka priehradky
300 mm
Počet priehradiek
1
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
20 kg
Farba
RAL 7035 - Svetlošedá
Počet políc
1

Dvojdverová šatníková skriňa #02 STANDARD 1 je jedna z našich najpredávanejších šatníkových skríň, pretože je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má dlhé dvere, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení.... Viac

Cena:
106,00 € bez DPH
(127,20 € s DPH)