Skočiť na hlavný obsah

3-dverová šatníková skriňa s pohyblivou deliacou priečkou, šikmou strieškou a poličkou na obuv

#03 STANDARD HACCP 3 W
Dostupnosť:
Na sklade
Zváraný produkt

3-dverová šatníková skriňa #03 STANDARD HACCP 3 W má dlhé dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Disponuje pohyblivou deliacou priečkou, šikmou strieškou a poličkou na obuv, vďaka čomu je perfektnou voľbou na také miesta, kde treba oddeliť pracovné oblečenie od civilného. Zabudovaná šikmá strieška je mimoriadne praktická, pretože vďaka nej nemôžu ostať na vrchu skríň odpadky. Kovová skriňa v svetlosivej farbe má zváranú konštrukciu, je vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. Skriňa ponúka dostatočný priestor, pohodlne si do nej uložíte oblečenie, doplnky a iné osobné predmety. #03 STANDARD HACCP 3 W štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania. 

K základnej výbave tejto skrine patrí (v každej priehradke): pohyblivá deliaca priečka, polička na obuv, zabudovaná šikmá strieška, vetracie otvory v dolnej a hornej časti skrine. K tejto skrini si môžete zakúpiť aj vonkajší držiak na uterák, vďaka ktorému mokré uteráky schnú rýchlejšie, alebo tácku na obuv, ktorou chránite skriňu pred zašpinením.

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
500 × 900 × 1 930 mm
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
50 kg
Farba
RAL 7035 - Svetlošedá
Počet políc
3
Cena:
279,00 € bez DPH
(334,80 € s DPH)