Skočiť na hlavný obsah

4-dverová šatníková skriňa delená

#26 MINI 4 ECONOMY
Dostupnosť: Na sklade

4-dverová šatňová skriňa s krátkymi dverami #26 MINI 4 ECONOMY je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má krátke dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Delené skrine sú obľúbenou voľbou našich zákazníkov, pretože ponúkajú dostatok úložného priestoru pre viac ľudí, pričom zaberajú málo miesta. Táto skrinka je iba 600 mm široká, a obsahuje 4 priehradky pre 4 osoby.

Kovová skriňa v svetlosivej farbe je vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. Skriňa ponúka dostatočný priestor, pohodlne si do nej uložíte oblečenie, doplnky a iné osobné predmety. Vetracie otvory v hornej časti dverí zabezpečujú efektívne prúdenie vzduchu. #26 MINI 4 ECONOMY štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania.

K základnej výbave tejto skrine patrí: tyč na ramienka s dvomi háčikmi. 

Produkt dodávame kompletne zostavený. Bez nutnosti montáže, pripravené na použitie.

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
500 × 600 × 1 800 mm
Počet priehradiek
0
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
36,5 kg

4-dverová šatňová skriňa s krátkymi dverami #26 MINI 4 ECONOMY je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má krátke dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení.... Viac

Cena:
152,00 € bez DPH
(182,40 € s DPH)