Skočiť na hlavný obsah

4-dverová šatníková skriňa s krátkymi dverami

#03 MINI 4
Dostupnosť: Na sklade

4-dverová šatňová skriňa #03 MINI 4 je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má krátke dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Delené skrine sú obľúbenou voľbou našich zákazníkov, pretože ponúkajú dostatok úložného priestoru pre viac ľudí, pričom zaberajú málo miesta. Táto skrinka je iba 600 mm široká, a obsahuje 4 priehradky pre 4 osoby.

Kovová skriňa v svetlosivej farbe má zváranú konštrukciu, je vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. Skriňa ponúka dostatočný priestor, pohodlne si do nej uložíte oblečenie, doplnky a iné osobné predmety. Vetracie otvory v hornej časti dverí zabezpečujú efektívne prúdenie vzduchu. #03 MINI 4 štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania.

K základnej výbave tejto skrine patrí: tyč na ramienka s dvomi háčikmi. K tejto skrini si môžete zakúpiť aj vonkajší držiak na uterák, vďaka ktorému mokré uteráky schnú rýchlejšie, alebo tácku na obuv, ktorou chránite skriňu pred zašpinením.

Tento produkt je zváraný, dodávame ho kompletne zostavený, vrátane dverí a Vami vybraných zámkov. Bez nutnosti montáže, pripravené na použitie.

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
500 × 600 × 1 800 mm
Počet priehradiek
4
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
45 kg
Farba
RAL 7035 - Svetlošedá

4-dverová šatňová skriňa #03 MINI 4 je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má krátke dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Delené skrine sú obľúbenou voľbou našich zákazníkov... Viac

Cena:
169,00 € bez DPH
(202,80 € s DPH)