Skočiť na hlavný obsah

2-dverová šatníková skriňa s prepážkou

#02 MAXI 2
Dostupnosť: Na sklade

2-dverová šatníková skriňa #02 MAXI 2 je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má dlhé dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Disponuje deliacou prepážkou, vďaka ktorej ju využijete aj na oddelenie pracovného a civilného oblečenia v jednej skrini. Kovová skriňa v svetlosivej farbe má zváranú konštrukciu, je vyrobená z kvalitného oceľového plechu 1. triedy s povrchovou úpravou. Skriňa ponúka dostatočný priestor, pohodlne si do nej uložíte oblečenie, doplnky a iné osobné predmety. Vetracie otvory v hornej a dolnej časti dverí zabezpečujú efektívne prúdenie vzduchu. #02 MAXI 2 štandardne dodávame s bezpečnostným cylindrickým zámkom, ale môžete si vybrať z rôznych typov zámkov podľa vlastného želania. 

K základnej výbave tejto skrine patrí: zvislá deliaca prepážka, odkladacia polica, tyč na ramienka s dvomi háčikmi, zrkadielko, držiak na uterák.

Tento produkt je zváraný, dodávame ho kompletne zostavený, vrátane dverí a Vami vybraných zámkov. Bez nutnosti montáže, pripravené na použitie.

Nesedia Vám rozmery alebo hľadáte iné prevedenie? Prezrite si našu širokú ponuku šatníkových skríň, kde si určite nájdete tú pravú!

Parametre
Rozmery (h,š,v)
500 × 800 × 1 800 mm
Počet priehradiek
2
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
45 kg
Farba
RAL 7035 - Svetlošedá
Počet políc
2

2-dverová šatníková skriňa #02 MAXI 2 je univerzálna, jednoduchá a masívna. Má dlhé dvierka, je ideálnou voľbou do šatne v škole, firme či športovom zariadení. Disponuje deliacou prepážkou... Viac

Cena:
179,00 € bez DPH
(214,80 € s DPH)