Skočiť na hlavný obsah

10-priehradková skriňa na úschovu cenností

#26 BOXES 10 ECONOMY
Dostupnosť: Na sklade

V skrini #26 BOXES 10 ECONOMY na úschovu cenností si bezpečne uložíte osobné veci a cennosti. Skriňa obsahuje 10 priehradiek, ktoré sú umiestnené pod sebou. Skriňa na úschovu cenností je 380 mm široká, zmestí sa aj do užších priestorov. Jej konštrukciu v svetlosivej farbe tvorí oceľový plech 1. triedy s povrchovou úpravou. Na dvierkach sa nachádzajú držiaky na menovku. Skriňa je ideálna do škôl, obchodov, požičovní, výrobných priestorov, nákupných centier.  Dodávame ju zmontovanú.

Ku skriniam série #26 BOXES ECONOMY si môžete objednať aj zámky so systémom na centrálny kľúč #11 MKEY S, ktorým viete otvoriť všetky zámky. Je to ideálne riešenie pre prípad nečakaných situácií, napr. ak niekto stratí svoj kľúč, alebo kľúče zabudne doma, aby ste nemuseli vyvŕtať zámky alebo vylamovať dvierka. K tejto skrini budete potrebovať 10 zámkov #11 MKEY S, a jeden univerzálny kľúč #11 MKEY CYL. 

POZOR: K zámkom #26 CYL si nemôžete doobjednať univerzálny kľúč. Ak potrebujete univerzálny kľúč na otvorenie všetkých zámkov, potrebujete zmeniť typ zámkov na #11 MKEY S.

Produkt dodávame kompletne zostavený. Bez nutnosti montáže, pripravené na použitie.

Nesedia Vám rozmery alebo farba tohto produktu? Prehliadnite si našu ponuku, kde nájdete rôzne typy skríň na úschovu cenností.

Parametre
Rozmery (h,š,v)
450 × 380 × 1 800 mm
Materiál
Oceľový plech
Povrchová úprava
Práškový lak
Váha
30,6 kg
Farba dverí
RAL 7035 - Svetlošedá
Farba korpusu
RAL 7035 - Svetlošedá

V skrini #26 BOXES 10 ECONOMY na úschovu cenností si bezpečne uložíte osobné veci a cennosti. Skriňa obsahuje 10 priehradiek, ktoré sú umiestnené pod sebou. Skriňa na úschovu cenností je 380 mm široká... Viac

Cena:
143,00 € bez DPH
(171,60 € s DPH)